Ochrona danych osobowych

  1. Składając zamówienie w Sklepie ziarnodoziarna.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie ziarnodoziarna.pl oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
  2. Przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych odbywa się przy zachowaniu zasad określonych w obowiązującym prawie. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych można się kontaktować pod adresem biuro@ziarnodoziarna.pl, lub przesyłając korespondencję na adres firmy A n D.
  3. Dane osobowe przekazywane, o których mowa w pkt. 1 są przetwarzane przez Administratora danych –  A n D z siedzibą w Warszawie przy ul. Pożarowej 3b / 61. Powierzone Sklepowi dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu przetwarzane będą: w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówienia Klienta, jeżeli Klient wyraził na to zgodę, w celu przekazywania drogą elektroniczną ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez A n D.
  4. Każda osoba udostępniająca swoje dane osobowe ma prawo nieograniczonego dostępu do nich, jak również do ich poprawiania, uaktualniania, usunięcia, przeniesienia lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W każdej chwili osobie udostępniającej swoje dane osobowe, przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO lub jego prawnego następcy).


Odbierz 10%

Rabatu na pierwsze zakupy 🎁

Zarejestruj się, aby otrzymać promocję pachnące, jak świeżo palona kawa!

Nie wysyłamy spamu. Przeczytaj naszą politykę prywatności.