FORMY PŁATNOŚCI

FORMY PŁATNOŚCI

Dokonując zakupów mogą Państwo wybrać najdogodniejszą w danej chwili formę płatności. Mogą Państwo dokonać zapłaty w chwili składania zamówienia lub też przy odbiorze zamawianych produktów. Poniżej wymieniamy metody płatności dostępne w naszym sklepie.

 

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Nasz numer rachunku bankowego w mBanku:

60 1140 2004 0000 3702 8055 0973

 

Szybkie płatności elektroniczne:

Jeżeli posiadasz rachunek w mBanku, podczas składania zamówienia wybierz tę opcję. Zostaniesz przekierowany do witryny mBanku

 

 

lub

PayU lub Ecard. Płatności online - bezpieczne przelewy z Twojego konta lub płatności kartą płatniczą. Podczas składania zamówienia po wybraniu jednego z tych systemów płatności zostają Państwo przekierowani do witryny internetowej swojego banku, lub operatora systemu kart płatniczych (Visa Mastercard), gdzie będzie można dokonać płatności w czasie składania zamówienia. Po jego dokonaniu nasz system otrzyma informację o płatności. Forma ta jest bardzo szybka, gdyż pieniądze przelewane są w trybie online z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. W tym celu należy zaznaczyć opcję

lub       

 

Pobranie

Płacisz gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w paczkomacie InPost. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych rodzajów płatności. Nie ma możliwości płatności przy odbiorze osobistym.

 

Gotówką lub kartą kredytową

Przy odbiorze zamówienia w Procesie Kawki możesz zapłacić gotówką lub kartą kredytową

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl